fbpx

Opinie

Magdalena Tuzinkiewicz
"Z czystym sumieniem polecam Monikę. Jest profesjonalistką w dziedzinie aerografii i w pełni zaangażowaną w pomoc przy rozwiązywaniu problemów technicznych. W przypadku wystąpienia komplikacji, byłam mile zaskoczona zaoferowaną pomocą. Od razu połączyła się online i krok po kroku wytłumaczyła co może być przyczyną problemu i w jaki sposób należy go rozwiązać. Dodatkowo Monika zaproponowała wysłanie aerografu do siebie, aby na miejscu sprawdzić co jest z nim nie tak, z czego również skorzystałam. Wiedza i doświadczenie, które Monika niewątpliwie posiada, pozwala na rozwiązanie każdego problemu dot. aerografu i kompresora."
Małgorzata Jakubowska
"Najpierw było szkolenie- profesjonalny przekaz wiedzy, praktyczne wskazówki i maximum pozytywnej energii. To mnie utwierdziło w przekonaniu, że trafiłam do najlepszego instruktora. Wsparcie po szkoleniu otrzymuje do dziś. Sweetartairbrush polecam każdemu, kto oczekuje rzetelnego przygotowania do pracy z aerografem. "
Julita Tadeja-Berg
"Moja przygoda z areografem zaczęła się około 5 lat temu i używałam go kiedyś tylko do malowania tortu. 3 lata temu zakochałam się w piernikach i areografu używałam tylko do namalowania konturów na ciastku. W zeszłym roku natrafiłam na kurs u Moniki dotyczących podstaw malowania areografem oraz składania i rozkładania go przy myciu. W grudniu 2020 roku ta wiedza bardzo mi się przydała i krok po kroku zrobiłam co było trzeba ale niestety mój areograf dalej odmawiał mi posłuszeństwa i przy nacisku spustu dawał powietrze bez transmisji barwnika. Po 2 dniach kolejnych prób poprosiłam Monikę o pomoc i poprzez komunikator i wysyłane jej filmiki udało się nam na nowo ustalić przyczynę awarii więc pierniki byly uratowane. Gdyby jednak areograf nie zadziałał Monika byla gotowa go przyjąć w przesylce i osobiście szukać przyczyny. Areograf mogłam później w lutym wykorzystać na najwspanialszych 2 dniach internetowych z livem szkoleniach. Dzięki nim i wspaniałej wiedzy Moniki poznałam jak po kolei rozplanować etapy malowania postaci czy różnych elementów na ciastku. Dzięki tym szkoleniom potrafię stworzyć już ciasto a nie tylko tło czy napis. Polecam gorąco wszelkie e-booki czy szkolenia u Moniki."
Previous
Next